Besni’de Kaymakamlık Turnuvası Kuraları Çekildi

  • Haberin Tarihi: Nisan 17, 2017
  • Bu haber 15 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Besni’de Kaymakamlık Turnuvası Kuraları Çekildi

Besni Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Besni Kaymakamlığı 2017 Yılı Centilmenlik Kupası Futbol Turnuvası kuraları çekildi.

2017 Yılı Centilmenlik Kupası Futbol Turnuvası için ilçe merkezi ve köyler dahil olmak üzere 28 takım başvurdu. Dört grup 4’erli, dört grup ise 3’erli takımlar halinde mücadele edecek takımlar için Besni Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde kura çekimi için tören düzenlendi.

Düzenlenen törende her takım kendi grubu için kurasını kendi çekerken maçlar ise Çarşamba günü başlıyor.

GENCER: “BESNİLİLERE YAKIŞIR BİR TURNUVA OLSUN”

Kura çekim törenine katılan İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer bütün takımlara başarı dileklerinde bulunarak şunları söyledi; “Çarşamba günü maçlar başlıyor. Bütün takımlara başarılar diliyorum. İnşallah centilmenlik ruhu içerisinde Besnililere yakışır bir turnuva yapacağınızı düşünüyorum.

Bu yapılacak turnuvalar bundan sonra düzenlenecek olan turnuvalara da referans oluyor. Onun için bize yakışanı yapalım, tüm Adıyaman bizi takip etsin” dedi.

AYDINGÜZEL: “VATANDAŞLARIMIZ TRİBÜNLERİ DOLDURMALI”

Besni Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Metehan Adıgüzel ise kura çekimi sırasında takımlara turnuva ile ilgili bilgiler aktardı. Turnuvanın Besni’ye yakışır bir turnuva olması için Çarşamba günü tribünlerin dolu olması gerektiğini ifade eden Aydıngüzel vatandaşları stadyuma davet etti.

Kura çekiminin ardından Çarşamba günü yapılacak olan ilk maç içinde ayrı bir kura çekildi. Çekilen kura sonucunda ise Çarşamba günü saat 17.30’da Payamca Gap Spor ile Güney Spor karşı karşıya gelecek.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın