Besni Kurşunlu Cami’de Kutlu Doğum Etkinliği

  • Haberin Tarihi: Nisan 17, 2017
  • Bu haber 17 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Besni Kurşunlu Cami’de Kutlu Doğum Etkinliği

İstiklal Anaokulu tarafından İlçeye bağlı tarihi Kurşunlu Camii’nde Kutlu Doğum Etkinliği düzenlendi.

“Değerler eğitimi ve Kuran öğretimi”  projesi kapsamında “Kutlu Doğum Haftası ” münasebetiyle düzenlenen programa Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, İlçe Müftüsü Hanifi Damar, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Hacı Reşit Camii İmamı Nazif Canlı tarafından Kuran-ı Kerim Tilavetinin okunması ile başlayan program Kurşunlu Camii İmamı Osman Yücel’in Peygamber Efendimizin Hayatını anlatması ile devam etti.

İlçe Müftüsü Hanifi Damar’ın yazmış olduğu şiiri okuması ile devam eden programda okul öğrencilerinin hazırladığı etkinlikler sergilendi. Program daha sonra resim sergisinin gezilmesi, İkramların sunulması sona erdi.

Yapılan programın ardından açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, “Sayın Kaymakamımızın da teşrif ettiği bu programda öğrencilerimizin azimli çalışmaları ve öğretmenlerimizin emekleri fazlasıyla göze çarpmakta. Birbirinden güzel etkinlikleri izlerken hem neşelendik hem de duygulandık. Bu güzel etkinlikten dolayı Okul idaremize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor. Emeklerine ve yüreklerine sağlık diyorum.” dedi

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın