15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA DÖVÜŞTÜLER

  • Haberin Tarihi: Şubat 21, 2017
  • Bu haber 56 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA DÖVÜŞTÜLER

15 Temmuz şehitlerini anma ve Gaziantep’e Gazilik Unvanı verilişi anısına Talat Özkarslı Kapalı Spor Salonu’nda Kick Boks Turnuvası düzenlendi.

Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı’nında katıldığı turnuvaya 15 ilden 457 sporcu katıldı. Cuma günü kilo tespiti işlemleriyle başlayan turnuva cumartesi günü nefes kesti. Minikler, yıldızlar ve gençler kategorisinde yapılan bölgeden çok sayıda sporcunun katılımıyla gerçekleşen kickboks şampiyonasında Adıyaman takım halinde 3. Olurken 36 madalya ile turnuvadan hak ettiğini aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, sporun her alanda geliştirilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Sporun geleceği ve gençlerimizin geleceği bizler için büyük önem taşıyor diyen İl Müdürü Bağcı;“ülkesini seven vatanperver sporcuların ve insanların yetiştirilmesi için sporun her zaman var olması lazım. Özellikle 15 Temmuz’da ülkemizin gençlerini tanklar önünde canını siperken görmek her ülkeye nasip olmaz. Gaziantep’te düzenlenen Kick boks turnuvasına İl Müdürlüğümüze bağlı Kick Boks takımından 40 sporcu ile katılım sağladık. Düzenlenen müsabakalarda 12 birincilik, 17 ikincilik ve 7 üçüncülük alarak takım halinde 3. Olmayı başardık. Ben dereceye giren tüm sporcularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı gönülden kutluyorum“ dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın