BAŞKAN KUTLU’DAN MİTİNG DAVETİ

  • Haberin Tarihi: Şubat 16, 2017
  • Bu haber 56 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BAŞKAN KUTLU’DAN MİTİNG DAVETİ

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 19 Şubat Pazar günü toplu açılış töreni için ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge tüm hemşerilerini davet etti.

Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Şubat 2017 Pazar günü saat 16.00’da Hükümet Meydanı’nda Adıyaman halkına hitap edeceğini belirterek, mitinge tüm Adıyaman halkını davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyaretiyle ilgili kısa bir bilgi veren Başkan Kutlu, “Adıyaman Belediyesi olarak 2016 yılının Aralık ayında ‘Yalnız Değilsin Reis’ adlı bir imza kampanyası düzenlemiştik ve bu kampanyaya katılan 50 bin hemşerimizin imzasını geçtiğimiz günlerde TBMM Başkan Vekilimiz Ahmet Aydın ile birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sunmuştuk. Adıyamanlıların gösterdiği destekten büyük mutluluk duyan Cumhurbaşkanımız, Adıyaman davetimize de kısa süre içerisinde cevap vererek, Pazar günü kendisine her zaman destek veren, büyük sevgi besleyen Adıyamanlılarla buluşmak için ilimize geleceğini açıklamışı. Bizde Sayın Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışmalara başladık. Tüm hemşerilerimizi toplu açılışlarında gerçekleştirileceği bu önemli mitinge katılmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Hazırlıklarla ilgili bilgi veren Adıyaman Belediyesi yetkilileri ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en iyi şekilde ağırlamak için kolları sıvayan Adıyaman Belediyesi çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirttiler. Pazar günü Adıyamanlılarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyareti öncesi tüm birimleriyle şehrin dört bir yanında hummalı bir şekilde çalıştıklarını söyleyen yetkililer, yapılan çalışmalarla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından Atatürk Bulvarı başta olmak üzere şehrin birçok noktasında hafta da iki kez yaptığımız genel temizlik çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafında da rutin olarak sürdürülen çalışmalar Cumhurbaşkanımızın halkımıza hitap edeceği hükümet meydanı çevresinde bulunan yeşil alanlarda devam ediyor. Bu alanlarda gerekli bakım çalışmaları ile ağaçlarda budama çalışmaları tamamlandı. Yine hükümet meydanı civarında kaldırım yapım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın