Atıcılık Sporcuları İl Müdürü Bağcı’yı Ziyaret Etti

  • Haberin Tarihi: Şubat 7, 2017
  • Bu haber 53 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Atıcılık Sporcuları İl Müdürü Bağcı’yı Ziyaret Etti

Mersin’in Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Kupası yarışmalarında tabanca disiplininde başarılı olan Adıyamanlı Atıcılık Sporcuları İl Müdürü Bağcı’yı ziyaret etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Havalı Silahlar Türkiye Kupası yarışmalarında tabanca disiplininde başarılı olan Adıyamanlı Atıcılık Sporcularının elde ettikleri başarılarla gurur duyduğunu belirterek sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.

Adıyamanlı atıcılık sporcularının büyük bir başarı gösterdiğini belirten Bağcı:”Yarışmalarda dereceye girenler milli takıma seçilerek yeni müsabakalara katılmaya hak kazandı. Adıyaman’da atıcılık sporunun gelişimi için harika bir poligonumuz var. Atıcılık sporuna gönül veren sporcularımızın sayıları ve başarıları her geçen gün artıyor. Mersin ilinde düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Kupası’nda dereceye giren Ahmet Muhammed Tekdal, Tarık Ahmet Cevizci ve Mahmut Gazi Gündüz Yıldız erkekler kategorisinde takım olarak 2.liği elde etmeyi başarmışlardır. Ben tüm sporcularımızı ve antrenörümüzü kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğüne bağlı atıcılık sporcuları elde ettikleri kupa ve madalyaları ile birlikte İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Gençlik Merkezi Müdürü Fikret Keleş ve Şube Müdürü Yaşar Sarıkaya ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın